בריקים לחיפוי קירות

בריקים מהווים חיפוי קלאסי למגוון של אזורים בחלל הבית.

הם מעניקים מראה נוסטלגי לקירות הסלון, מתמזגים באופן נפלא בחלל המטבח ומשדרגים את המראה של כל הקירות התומכים.

בחברת פשוט קרמיקה תמצאו בריקים בגווני לבן, אפור ואדום לצד מבחר עשיר של בריקים מפירוק.

צפו במגוון הבריקים אשר מוצגים באתר ובחרו את הדגם האידאלי בעבור הצרכים שלכם.

מדוע לקנות בריקים לחיפוי אצלנו?

בזכות הניסיון

לרשותנו ניסיון בהספקה של בריקים איכותיים לקבלנים מכל רחבי הארץ ושיתוף פעולה של שנים עם טובי האדריכלים המקומיים. המוניטין שלנו, העמידה בזמנים והנכונות להעניק יחס אישי בכל שעה מאפשרים לכם לדעת שעשיתם עסקה נכונה.

בזכות האיכות

אנו מספקים בריקים איכותיים לכל צורך ומבצעים בקרת איכות קפדנית הרבה לפני שהמוצר הסופי מגיע אליכם. ברכישה של בריקים מפשוט קרמיקה, אתכם יכולים להיות בטוחים שרכשתם את הבריקים הטובים ביותר שיש.

בזכות הידע המקצועי

בפשוט קרמיקה תוכלו ליהנות מהידע המצטבר שלנו בתחום החיפויים בכלל והבריקים בפרט. אנו נשמח לעזור לכם לבחור את סוג הבריקים האופטימליים לדרישות העיצוביות שלכם, לעדכן אתכם בנוגע למידות השונות ולאפשרויות ההדבקה והאטימה הנדרשות.

הטיפ שלנו

השתמשו בבריקים לחיפוי הקירות אשר סובבים את הקמין הביתי. באופן זה תוכלו לזכות בחיפוי שלא רק יעניק לכם בידוד נפלא בתקופת החורף הקרה, אלא גם יתמזג בנונשלנטית במראה הקיים ויספק לכם אווירה עוצרת נשימה.

מה משפיע על מחיר הבריקים?

החומר שממנו הם עשויים

בריקים מקרמיקה נחשבים לזולים יותר מבריקים אשר עשויים מאבן טבעית. משום שבריקים מאבן טבעית צריכים לעבור תהליכי כרייה וסיתות, לא מעט מעצבי פנים מעדיפים לבחור בפתרון הקרמיקה וליהנות מחיפוי נפלא במחיר נמוך יותר.

עלויות השינוע

בריקים מתוצרת מקומית נחשבים לזולים יותר מבריקים מיובאים. עלויות הלוגיסטיקה הגבוהות, עלולות להגיע לפתחו של צרכן הקצה אשר אינו מודע לדרך הארוכה שאותם הבריקים עוברים.

מקור הבריקים

קיים שוני מהותי במחירם של בריקים חדשים אל מול מחירם של בריקים מפירוק. על אף שבריקים מפירוק נחשבים לאקולוגיים יותר, הם לא תמיד יהיו זולים יותר. בלא מעט מקרים, דווקא בריקים סינתטיים אשר מיובאים מהמזרח, יהיו זולים יותר.

מדוע רבים ממליצים לשלב את הבריקים דווקא באזור המטבח?

משום שהבריקים נחשבים לעמידים בפני לחות גבוהה ואינם רגישים לטמפרטורות קיצון.

האם ניתן לחפות את החלק החיצוני של הבית בבריקים מעוצבים?

בהחלט. הם מהווים פתרון נהדר לחלק החיצוני של כל בית או בניין.

האם ניתן לחתוך את הבריקים ולהתאים אותם לחיפוי של עמודי בניין?

כן. הבריקים נחשבים לקלים לחיתוך וניתן להתאים אותם לכל צורך הנדסי או עיצובי.