דלתות פנים

פשוט קרמיקה גאה להציג בפניכם את דלתות הפנים המובילות בישראל ומעניקה לכם אפשרות לבחור את הדלת המושלמת לצרכים הדקורטיביים שלכם.

החל מדלתות הזזה מרהיבות ועד לדלתות פנים אשר עשויות מאלומיניום יוקרתי, בחברתנו תוכלו למצוא מגוון של דלתות פנים מעוצבות מרהיבות במיוחד.

עיינו כעת במבחר הדלתות המוצגות באתר ובצעו רכישה משתלמת במיוחד.

מה משפיע על מחירן של דלתות הפנים?

חומרי הגלם

העלויות של חומרי הגלם משפיעות באופן ישיר על המחיר של כל דלת. העלות השונה של העץ אל מול האלומיניום, עושה את כל ההבדל במחיר הסופי אשר מוצא לצרכן.

איכות הדלתות

העמידות של הדלתות בפני מים, טריקות וזעזועים, משפיעים על המחיר של כל דלת. ניתן לומר שככל שהדלת עשויה ברמת גימור גבוהה יותר, כך היא תחזיק לכם יותר שנים, אך תעלה גם מעט יותר כסף.

המימדים של כל דלת

אין ספק שהגודל של כל דלת היא אחד הפרמטרים החשובים בקביעת העלות לצרכן הסופי. ביצוע התאמות או בחירה בדלת כפולה ( לפתחים גדולים) עלולים להשפיע על זמן העבודה וכתוצאה מכך - גם על המחיר של כל דלת.

 

למה לקנות אצלנו?

ישנם מגוון של סיבות לקנות דלתות פנים בפשוט קרמיקה. לפניכם כמה מהסיבות הטובות ביותר.

אחריות מלאה

ברכישה של דלתות פנים מפשוט קרמיקה אתם זוכים באחריות מלאה. משום שאנו בטוחים באיכות המוצרים שלנו, אנו מספקים אחריות על כל דלת ומאפשרים לכם ליהנות משקט נפשי למשך שנים ארוכות.

ייבוא בלעדי מאיטליה

לאור ניסיון של שנים בתחום דלתות הפנים, מצאנו לנכון לייבא אך ורק דלתות פנים איטלקיות. באופן זה אתכם יכולים לדעת שתקבלו את מיטב התוצרת האירופית במחירים משתלמים, ולהיות בטוחים שתזכו בדגמים העדכניים ביותר שיוצאים אל השוק.

עמידות בפני מים

כל דלתות הפנים שלנו עמידות בפני מים ומתאימות ללחות הגבוהה אשר קיימת בכל חדר רחצה. בעזרת עבודה עם החומרים המתקדמים בעולם ושימוש בציפויים ייחודיים, אתם יכולים למקם את דלתות הפנים שלנו בכל חלל ולספק עיצוב מרהיב בשער הכניסה של כל חדר.

אהבתם? צרו קשר עכשיו