ארונות אמבטיה מעוצבים

ארונות אמבטיה מאפשרים לכם לאחסן באלגנטיות שורה של מוצרי היגיינה וטיפוח ולנצל באופן חכם את החלל העומד לרשותכם.

בפשוט קרמיקה תמצאו מגוון של ארונות לחדר אמבטיה או המקלחת שיענו באופן מושלם על הרצונות העיצוביים שלכם ועל הדרישות הארכיטקטוניות שלכם.

אנו מזמינים אתכם לעיין כבר עכשיו במבחר הדגמים אשר מוצגים באתר וליצור איתנו קשר בנוגע לכל שאלה.

מדוע לקנות ארונות אמבטיה אצלנו?

מבחר עצום

באולם התצוגה שלנו תוכלו לבחור מבין מגוון עשיר של דגמים, מידות וסוגים של ארונות אמבטיה. החל מארונות פינתיים אשר אידאליים לחדרי רחצה קטנים ועד לארונות תלויים שנחשבים למילה אחרונה בתחום הסניטרי, בפשוט קרמיקה תמצאו בקלות את ארון האמבטיה המושלם בעבורכם.

איכות גבוהה

אנו מקפידים לספק לקהל הלקוחות שלנו ארונות אמבטיה באיכות גבוהה בהרבה מהסטנדרט הנפוץ בישראל. משום שאנו מודעים לכך שכל ארון אמבטיה מהווה את כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו, אנו מקפידים לשווק את ארונות האיכות של המותגים המובילים.

מחירים הוגנים

לאור עבודה של שנים עם מיטב היבואנים והיצרניים המקומיים, אנו גאים לספק לכם מבחר של ארונות אמבטיה במחירים המשתלמים בישראל. בנוסף, מדי עונה אנו דואגים לספק הנחות משתלמות על מגוון של דגמים בפינת המבצעים שלנו.

מה משפיע על מחיר ארון האמבטיה?

סוג העץ

סוג העץ נחשב לאחד הפרמטרים הבסיסים ביותר בקביעת העלות של כל ארון אמבטיה. ככל שהעץ איכותי יותר ומתמודד באופן נכון יותר מול אתגרי הלחות, כך העלות של הארון תהיה גבוהה יותר.

איכות הגימור

איכות הגימור משפיעה באופן ישיר על משך החיים של כל ארון אמבטיה וקובעת את נוחות השימוש בו. גימור איכותי אשר משלב ציפוי דוחה מים, עשוי לעלות את המחיר אך בהחלט שווה את התמורה.

גודל הארון

כלל שארון האמבטיה יהיה גדול יותר כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר. השימוש המסיבי בחומר גלם מתכלה משפיע באופן ישיר על העלות של הארון לצרכן הקצה.