חיפוי קירות אבן / בריקים

חיפוי קיר באמצעות אבן או בריקים מהווה חיפוי קלאסי למגוון של אזורים בחלל הבית.

הם מעניקים מראה נוסטלגי לקירות הסלון, מתמזגים באופן נפלא בחלל המטבח ומשדרגים את המראה של כל הקירות התומכים.

בחברת פשוט קרמיקה תמצאו בריקים בגווני לבן, אפור ואדום לצד מבחר עשיר של בריקים מפירוק, ומגוון דגמי אבנים שונות.

צפו בקטלוג ובחרו את הדגם האידאלי בעבור הצרכים שלכם.

3 סיבות לקנות אצלנו

1. בזכות הניסיון

לרשותנו ניסיון בהספקה של בריקים איכותיים לקבלנים מכל רחבי הארץ ושיתוף פעולה של שנים עם טובי האדריכלים המקומיים. המוניטין שלנו, העמידה בזמנים והנכונות להעניק יחס אישי בכל שעה מאפשרים לכם לדעת שעשיתם עסקה נכונה.

2. בזכות האיכות

אנו מספקים חיפויי אבן איכותיים לכל צורך ומבצעים בקרת איכות קפדנית הרבה לפני שהמוצר הסופי מגיע אליכם. ברכישה של בריקים מפשוט קרמיקה, אתכם יכולים להיות בטוחים שרכשתם את הבריקים הטובים ביותר שיש.

3. בזכות הידע המקצועי

בפשוט קרמיקה תוכלו ליהנות מהידע המצטבר שלנו בתחום החיפויים בכלל, הבריקים והאבנים בפרט. אנו נשמח לעזור לכם לבחור את סוג הבריקים האופטימליים לדרישות העיצוביות שלכם, לעדכן אתכם בנוגע למידות השונות ולאפשרויות ההדבקה והאטימה הנדרשות.

החומר שממנו הם עשויים

בריקים מקרמיקה נחשבים לזולים יותר מבריקים אשר עשויים מאבן טבעית. משום שבריקים מאבן טבעית צריכים לעבור תהליכי כרייה וסיתות, לא מעט מעצבי פנים מעדיפים לבחור בפתרון הקרמיקה וליהנות מחיפוי נפלא במחיר נמוך יותר.

עלויות השינוע

בריקים מתוצרת מקומית נחשבים לזולים יותר מבריקים מיובאים. עלויות הלוגיסטיקה הגבוהות, עלולות להגיע לפתחו של צרכן הקצה אשר אינו מודע לדרך הארוכה שאותם הבריקים עוברים.

מקור הבריקים

קיים שוני מהותי במחירם של בריקים חדשים אל מול מחירם של בריקים מפירוק. על אף שבריקים מפירוק נחשבים לאקולוגיים יותר, הם לא תמיד יהיו זולים יותר. בלא מעט מקרים, דווקא בריקים סינתטיים אשר מיובאים מהמזרח, יהיו זולים יותר.
אהבתם? צרו קשר עכשיו