ויטרינות זכוכית

המשרד שלכם דורש רענון? רוצים להפוך את החנות שלכם לכזו שתמשוך את העין? צריכים לתחם את חדר הישיבות ולשמור על נראות במשרד? ויטרינות זכוכית של פשוט קרמיקה הן המענה המושלם לשילוב בין תיחום ומרחב, בין אטימה ושקיפות, בין יוקרה ועמידות מרבית המבטיחה אמינות למשך שנים רבות.

ויטרינות לעסקים מבטיחות אסטטיקה ורושם מקצועי לחנות או לעסק. הודות לניסיון הרב בעבודה עם זכוכית בטכניקות שונות, ב"פשוט קרמיקה" מבטיחים לכם מראה מרשים ושביעות רצון מהחזון ועד המוצר המוגמר.

אהבתם? לייעוץ מקצועי השאירו פרטים

היכן ניתן להתקין ויטרינות זכוכית?

ויטרינות זכוכית מתאימות להתקנה במשרדים ובחזיתות של חנויות מסוגים שונים, בבתים פרטיים ובבנייני עסקים, במוסדות ציבוריים ובחברות פרטיות, בחללי חוץ ופנים ועוד.

העיצוב הייחודי, החוסן הפנימי וטכנולוגיית הייצור הייחודית של הוויטרינות מבטיחות עמידות למשך שנים רבות בתנאי מזג אוויר משתנים, בהתקנה לייעודים מגוונים ועוד.

התאמת ויטרינה לחנות לצרכים המיוחדים של הלקוחות מאפשרת ליצור את המראה האולטימטיבי תוך הבטחת מראה יוקרתי למשך שנים רבות.

מה רמת הבטיחות של ויטרינות הזכוכית?

בפשוט קרמיקה מגיעים מרקע של שנות ניסיון רבות בעבודה עם זכוכית מסוגים שונים. ההיכרות המעמיקה עם תכונות הזכוכית מאפשרת לנו ליצור את הוויטרינות הבטיחותיות ביותר, תוך עמידה בתווי תקן מחמירים בסטנדרטים בינלאומיים.

הקפדה על דיוק מרבי והיצמדות לתכניות, במיוחד כשמדובר בויטרינות זכוכית לעסקים, גם מגשימים חלומות וגם מייצרים ויטרינות בטיחותיות.

האם ניתנת אחריות על ויטרינה לחנות?

לקוחות פשוט קרמיקה נהנים מאחריות על ויטרינות זכוכית לכל מטרה, אישית על כל המוצרים, יחס אישי וליווי מקצועי, גם בעת ההזמנה ולאחר ההתקנה.

אהבתם? צרו קשר עכשיו