ריצוף לחדר אמבטיה

מעבר לאספקטים הדקורטיביים שטמונים בריצוף החלל הכי אינטימי בבית, מומלץ לבחור בריצוף אשר יתמודד עם לחות גבוהה וטמפרטורה משתנה.

מסיבות אלו, מרבית האדריכלים ומעצבי הפנים בוחרים לוותר על האבן הטבעית ולבחור בתחליפים פונקציונליים יותר כדוגמת הקרמיקה או הגרניט פורצלן.

פתרונות אסתטיים אלו, ניחנים בכושר עמידות גבוה, עמידים בפני כתמים ושומרים על חזות מרשימה למשך שנים.

כל אריחי הקרמיקה של חברתנו מגיעים עם אחריות מלאה ועמידות מושלמת בפני לחות וחום, כך שאתם יודעים שלא רכשתם רק את הקרמיקה היפה ביותר אלא גם את הקרמיקה הטובה ביותר.

ועכשיו ריצוף אריחי קרמיקה לאמבטיה ולמקלחת במבצע החל מ 65 ₪ למ"ר

אהבתם? צרו עכשיו קשר לרכישה

ריצוף אמבטיה עם פשוט קרמיקה

פשוט קרמיקה גאה לאפשר לכם אין סוף של אפשרויות לריצוף חדר האמבטיה שלכם ולספק לכם דרך משתלמת במיוחד לחדש את המראה של האזור הכי חשוב בבית.

בזכות יבוא ישיר של המרצפות האיטלקיות המשובחות ביותר ועבודה של שנים עם יצרני הקרמיקה המובילים בספרד, אנו מציעים לכם לרכוש את מיטב התוצר אירופית במחירים הזולים בישראל.

החל ממרצפות אוריינטליות במידות קטנות ואיורים מרהיבים ועד למרצפות טרנדיות בגרסת האובר סייז, בפשוט קרמיקה תמצאו את כל מה שאתם צריכים בכדי ליצור חדר רחצה מושלם.

צפו כעת בקטלוג הריצוף שלנו ובחרו את מרצפות האמבטיה המועדפות עליכם – כי מרצפות לחדר האמבטיה כקונים רק בפשוט קרמיקה.

האם יש לכם ריצוף פרקט לאמבטיה?

חברתנו מציעה חיפוי דמוי פרקט אשר מבוסס על חומר הקרמיקה הנפלא ומחקה באופן מושלם את סיבי העץ.

מה היתרון בכך שאתם היבואנים של כל מרצפות האמבטיה?

היתרון מתבטא הן ברמה הכלכלית והן ברמה העיצובית. ברמה הכלכלית אתם יכולים לחסוך את פערי המחירים בין היבואן למשווק, כאשר ברמה העיצובית אתם יכולים ליהנות ראשונים מהדגמים הכי טרנדיים בתחום.

איזה גימור מומלץ בכדי למזער את סיכויי ההחלקה?

גימור שאינו חלק לגמרי ואשר מחקה את החריצים הטבעיים של אבן, ימזער כל סיכוי להחלקה